Lokalita | Starý pivovar | Rodinná rezidence
posledních
volných bytů
Nabídka jednotek Menu

Skvělá adresa

Královo Pole má vše, co si můžete přát pro pohodlný život. Všechny služby v docházkové vzdálenosti, zelené parky, dětská hřiště a k tomu genius loci místa s dlouhou a bohatou historií.

Na dosah vše, co si vysníte

Výbornou dostupností služeb je Královo Pole vyhlášené. Bez ohledu na to, zda si chcete koupit čerstvou zeleninu, zajít se známým na kafe, nebo si užít trochu péče o sebe, od Starého pivovaru to nebudete mít daleko.

Do 5 minut pěšky
zastávka tram směr centrum
potraviny
pošta

Park Kadetka

Bývalý kartuziánský klášter a sousední park Kadetka jsou vděčným cílem odpoledních vycházek.

Semilasso kulturní centrum

Živé kulturní centrum Králova Pole Semilasso hostí každý měsíc spoustu koncertů, divadelních představení a dalšího programu.

Do 10 minut pěšky
2 základní školy
střední škola
vlakové nádraží Brno - Královo Pole
Do 5 minut autem
NC Královo Pole
park Medlánecký kopec

NC Královo Pole

Ve velkém nákupním centru Královo Pole seženete vše potřebné, od potravin po dětskou obuv.

Medlánecký kopec

Medlánecký i sousední Střelecký kopec jsou domovem kolonií syslů a památkově chráněné kvůli pozoruhodné skladbě teplomilných květin a hmyzu. Hlavně jsou ale skvělým místem pro odpolední vycházky a na podzim se nebe nad nimi hemží pestrobarevnými papírovými draky.

Do 10 minut autem
centrum města
sportovní areál Vodova
brněnská přehrada

Rezidence Starý pivovar stojí na místě hospodářského dvora někdejšího kartuziánského kláštera. V novodobé zástavbě dodnes najdete řadu drobných připomínek jeho historie, především v podobě drobných barokních památek.

Individuální prohlídky

Zveme vás na individuální prohlídku do nové rodinné rezidence Starý pivovar s vlastním parkem pod okny, která je pro vás již připravena k nastěhování.

Pro více informací nás kontaktujte →

Rezervace prohlídky

Prohlídky realizujeme každý všední den, na základě vašeho požadavku vás bude kontaktovat náš obchodní tým a domluví s vámi vhodný den a čas.

Odeslat