Starý pivovar | Rodinná rezidence
posledních
volných bytů
Nabídka jednotek Menu

Dopřejte si nový moderní domov v Králově Poli s vlastním parkem pod okny

Perfektní bydlení pro moderní rodiny

Rezidenci Starý pivovar jsme navrhli tak, aby co nejlépe odpovídala potřebám rodinného bydlení. Těšit se zde můžete na park přímo pod okny, promyšlené dispozice, prvotřídní materiály, nadčasový design od oceňovaných architektů Ateliéru RAW, moderní technologie a prostornou terasu či balkon, kde si budete moci dokonale vychutnat svůj šálek kávy. Díky všem těmto benefitům se stal Starý pivovar absolutním vítězem prestižní soutěže Realitní projekt roku.

Užívejte si rodinnou pohodu

Součástí rezidence je 2.000 m2 upravené zeleně, park před domem je uzpůsobený pro společná setkání, dětské hry i sportovní aktivity. Kromě herních prvků pro děti zde najdete piknikoviště, venkovní fitness i meeting point.

o projektu

Bydlete na skvělé adrese

Starý pivovar se rozprostírá mezi ulicemi Kollárova a Metodějova v srdci Králova Pole. Díky dobrému dopravnímu napojení se dostanete kamkoliv během pár minut, a to včetně centra města. V blízkém okolí se nachází Kulturní centrum Semilasso, Božetěchův sad (Kadetka) nebo Slovanské náměstí s tradičními Královopolskými trhy.

lokalita

Nastěhujte se již v květnu

Na výběr pro vás máme byty a ateliéry o dispozicích 3–5+kk o celkové ploše 82–216 m2. Díky promyšlenému dispozičnímu řešení zde budete mít maximální komfort a prosluněné interiéry orientované na všechny světové strany. Výstavba Starého pivovaru je v současné chvíli těsně před svým dokončením a již od května se budete moci nastěhovat.

Aktuálně o projektu

Přihlaste se na den otevřených dveří

Zveme vás na den otevřených dveří do nové rodinné rezidence Starý pivovar s vlastním parkem pod okny.

Více informací a rezervace →

Rezervace prohlídky

Prohlídky realizujeme každý všední den, na základě vašeho požadavku vás bude kontaktovat náš obchodní tým a domluví s vámi vhodný den a čas.

Odeslat