About the project | Starý pivovar | Family residence
last
apartments available
Offer units Menu

Family comfort

Enjoying a cup of coffee on the balcony while keeping an eye on what the kids are doing in the park in front of the house? We designed the Starý pivovar residence to best meet the needs of family living. In a quiet location, away from the main roads, in one of the most desirable locations in Brno with plenty of amenities in the area.

Well-thought-out architecture

The original design solution, oriented towards the cardinal points so that as much daylight as possible penetrates the interiors, gives the Starý pivovar family residence an unexpected dimension.

Chytré technologie pro udržitelné bydlení

V našich projektech využíváme moderní technologie i prověřené principy, aby výstavba i následný provoz zbytečně nezatěžovaly životní prostředí. Směřujeme k trvale udržitelnému bydlení s co nejmenšími energetickými nároky.

Implementation schedule

Aktuálně o projektu

Individuální prohlídky

Zveme vás na individuální prohlídku do nové rodinné rezidence Starý pivovar s vlastním parkem pod okny, která je pro vás již připravena k nastěhování.

Pro více informací nás kontaktujte →

Booking of the apartment tour

Prohlídky realizujeme každý všední den, na základě vašeho požadavku vás bude kontaktovat náš obchodní tým a domluví s vámi vhodný den a čas.

Send